Reinfried Herbst prodlužil smlouvu
Vítěz Světového poháru ve slalomu v sezóně 2009/2010 podepsal smlouvu na další dva roky u výrobců tradičních značek Blizzard a Tecnica.
„Jsme hrdi na to, že v našich řadách budeme mít po další dva roky jednoho z nejlepších slalomářů Rakouska, Reiniho Herbsta“, radoval se Thomas Zettler, šéf Blizzardu. Herbst smlouvu prodloužil 7. dubna 2011 v sídle firmy v rakouském Mittersillu. Společně s Zettlerem a šéfem závodního oddělení Bernhardem Knaussem dával najevo optimismus v souvislosti s následujícími dvěma roky. „Materiál Blizzardu a Tecniky je pro mne perfektní. Díky skvělé podpoře, které se mi v týmu dostává, budu moci i v budoucnu bojovat o účast ve světové špičce a, jak doufám, splatit špičkovými výsledky důvěru, kterou ve mě mají.“ Dobrá spolupráce týmu se závodníkem byla pro prodloužení smlouvy rozhodující. Knauss zdůraznil, že Blizzard a Tecnica se i v budoucnu zasadí o to, aby vývojem špičkových výrobků vytvořili optimální předpoklady pro další významné úspěchy v závodním sportu.
Během podpisu v sídle firmy v Mittersillu, kde je jak vývojové oddělení, tak i výroba „high-tech“ lyží, si Reini prohlédl výrobní haly a poděkoval zaměstnancům za jejich podporu v minulosti. Jako lyžařská hvězda, „které se bylo možno dotknout“, dával autogramy a nechal se se zaměstnanci fotografovat. Jako rodák ze Salcburku je Herbst s výrobcem lyží v Mittersillu úzce spjat. Pro příští sezónu sází Blizzard a Tecnica na průbojnou trojici Reinfried Herbst, dvojnásobného mistra světa Maria Matta a Christopha Nösiga. „Patříme do světové špičky a chceme to také v příští sezóně dokázat“, prohlásil šéf závodního oddělení Knauss.







