Úvod Technické specifikace

blizzard Profi ski socks, black/anthracite/blue

obj.č: 164002
Compress 85 ski socks, black/grey Profi ski socks, black/anthracite/red
Doporučená cena 299Kč
Profi ski socks, black/anthracite/blue
Clima Well Thermo Schoeller (sprign group)

Základem je vnitřní konstrukce ponožky z Merino vlny, která přináší vynikající tepelný komfort. Pro změkčení různých částí ponožky jako holeň, kotníky, achilovka, pata, chodidlo a špice je použito plyšování z materiálu ClimaWell – polypropylen s ionty stříbra. Tato kombinace materiálů a promyšlené technické řešení je vynikajícím funkčním celkem, který udrží nohu v teple a rychle odvádí pot. Ponožku doporučujeme pro její zpevnění a podporu funkce materiálů před prvním nošením vyprat.

Merino vlna: Použití vysoce kvalitní merino vlny v podkolence výrazně zvyšuje tepelný komfort výrobku. Zejména prsty na nohou jsou díky tomuto přírodnímu izolantu udrženy mnohem více v teple a suchu, dodává ale také celkově velmi příjemný pocit celé podkolence.

ClimaWell: Polypropylenové vlákno s implementovanými ionty stříbra.  Stříbro ve vláknu pomáhá zabránit nežádoucímu množení bakterií a plísní a napomáhá tak optimalizovat mikroklima pokožky.

Polyamid: Jedná se o jemné a odolné mikrovlákno, které zpevňuje strukturu celého úpletu, zajišťuje jeho dlouhodobou trvanlivost a zároveň zachovává příjemný omak.

Technické parametry

materiál
merino 35% polyamid, 28% vlna, 22% polypropylen, 7% polyester, 5% akryl, 2% elastan, 1% polyuretan
barva
black/anthracite/blue
rozsah velikostí
31-34 43-46
obj.c.
164002