VIP TESTCENTRUM BLIZZARD a TECNICA ve Špindlerově Mlýně

KARHAN SPORT (parkoviště Medvědín – dolní stanice), tel.: +420 606 077 121, e-mail: info@karhansport.cz


Ceník půjčovného:

Lyže: 290,-/půl den, 390,-/celý den
Skialpinistické pásy: 100,-/celý den
Lyžařské boty: 100,-/celý den

AKCE: 1 denní skipas včetně zapůjčení lyží na celý den: skipas 600,- + zapůjčení lyží 390,- = 990,-/den

Záloha 1 000,-/za 1 ks vybavení lyže, skialpinistické pásy nebo lyžařské boty pokud není dohodnuto jinak.


K dispozici od 1.3.2016 modely následující sezóny 2016/17.

Nabízíme testování lyží, skialpinistických pásů a lyžařských bot.

 


 

Modely lyží:

BLIZZARD QUATTRO RS + XCELL14
Doporučená MO cena 27 499 Kč

Charakteristika: Závodní lyže určená pro špičkové lyžaře. Je určená na tvrdší terén. Konstrukce je sendvičová celodřevěná s dvojitým titanovým a karbonovým zesílením. Integrovaná deska vázání do IQ kolejnice v jádru lyže zajišťuje plynulý průhyb lyže v oblouku. Závodní vázání XCELL14 zajišťuje bezpečnost i ve vysokých a závodních rychlostech. Revoluční tlumič Full Suspension před a za vázáním zajišťuje lyži optimální tlumení i ve vysokých až závodních rychlostech a dodává lyži vysokou dynamiku. Šířka středu lyže 69 mm a 100% Camber dodává lyži při jízdě závodní charakter. Délky 153, 160, 167 cm mají rádius více pro kratší a střední oblouky. Délky 174, 181 cm mají rádius více pro střední a delší oblouky.

 


 

BLIZZARD QUATTRO RX + XCELL14
Doporučená MO cena 27 499 Kč

Charakteristika: Závodní univerzálka určená pro špičkové lyžaře. Je určená na libovolný terén na sjezdovce. Konstrukce je sendvičová celodřevěná s dvojitým titanovým a karbonovým zesílením. Integrovaná deska vázání do IQ kolejnice v jádru lyže zajišťuje plynulý průhyb lyže v oblouku. Závodní vázání XCELL14 zajišťuje bezpečnost i ve vysokých a závodních rychlostech. Revoluční tlumič Full Suspension před a za vázáním zajišťuje lyži optimální tlumení i ve vysokých až závodních rychlostech a dodává lyži vysokou dynamiku. Šířka středu lyže 84 mm a malý 2 mm Rocker v přední a zadní části dodává lyži lepší ovladatelnost a zachovává agresivitu závodní lyže.

 


 

BLIZZARD QUATTRO 6.9TI + XCELL12
Doporučená MO cena 21 999 Kč

Charakteristika: Závodní lyže určená pro špičkové lyžaře. Je určená na tvrdší terén. Konstrukce je sendvičová celodřevěná s dvojitým titanovým a karbonovým zesílením. Integrovaná deska vázání do IQ kolejnice v jádru lyže zajišťuje plynulý průhyb lyže v oblouku. Závodní vázání XCELL12 zajišťuje bezpečnost i ve vysokých a závodních rychlostech. Revoluční tlumič Suspension před a za vázáním zajišťuje lyži optimální tlumení i ve vysokých rychlostech a dodává lyži vysokou dynamiku. Šířka středu lyže 69 mm a 100% Camber dodává lyži při jízdě závodní charakter. Délky 153, 160, 167 cm mají rádius více slalomových lyží. Délky 174, 181 cm mají rádius více pro střední a delší oblouky.BLIZZARD QUATTRO 8.4TI + XCELL14
Doporučená MO cena 21 999 Kč


Charakteristika: Závodní univerzálka určená pro špičkové lyžaře. Je určená na libovolný terén na sjezdovce. Konstrukce je sendvičová celodřevěná s dvojitým titanovým a karbonovým zesílením. Integrovaná deska vázání do IQ kolejnice v jádru lyže zajišťuje plynulý průhyb lyže v oblouku. Závodní vázání XCELL12 zajišťuje bezpečnost i ve vysokých a závodních rychlostech. Revoluční tlumič Suspension před a za vázáním zajišťuje lyži optimální tlumení i ve vysokých rychlostech a dodává lyži vysokou dynamiku. Šířka středu lyže 84 mm a malý 2 mm Rocker v přední a zadní části dodává lyži lepší ovladatelnost a zachovává agresivitu závodní lyže.

 


 

BLIZZARD QUATTRO 8.0TI + TCX12
Doporučená MO cena 17 899 Kč

Charakteristika: Sportovní univerzálka pro ambiciózní výkonnostní lyžaře. Je určená na libovolný terén na sjezdovce. Konstrukce je sendvičová celodřevěná s titanovým zesílením. Integrovaná deska vázání do IQ kolejnice v jádru lyže zajišťuje plynulý průhyb lyže v oblouku. Sportovní vázání TCX12 zajišťuje bezpečnost i ve vysokých rychlostech. Revoluční tlumič Suspension před a za vázáním zajišťuje lyži optimální tlumení i ve vyšších rychlostech a dodává lyži dynamiku. Šířka středu lyže 80 mm a 4 mm Rocker v přední a zadní části dodává lyži snadnější ovladatelnost.

 


 

BLIZZARD QUATTRO W8.0TI + TCX12
Doporučená MO cena 17 899 Kč

Charakteristika: Sportovní dámská univerzálka pro ambiciózní výkonnostní lyžařky. Je určená na libovolný terén na sjezdovce. Konstrukce je sendvičová celodřevěná s titanovým zesílením. Integrovaná deska vázání do IQ kolejnice v jádru lyže zajišťuje plynulý průhyb lyže v oblouku. Sportovní vázání TCX12 zajišťuje bezpečnost i ve vysokých rychlostech. Revoluční tlumič Suspension před a za vázáním zajišťuje lyži optimální tlumení i ve vyšších rychlostech a dodává lyži dynamiku. Šířka středu lyže 80 mm a 4 mm Rocker v přední a zadní části dodává lyži snadnější ovladatelnost.

 


 

BLIZZARD WRC TI + XCELL12
Doporučená MO cena 21 999 Kč

Charakteristika: Závodní lyže určená pro špičkové lyžaře. Je určená na tvrdší terén. Konstrukce je sendvičová celodřevěná s dvojitým titanovým zesílením. Závodní vázání XCELL12 zajišťuje bezpečnost i ve vysokých a závodních rychlostech. Integrované tlumící prvky v desce vázání zajišťují lyži optimální tlumení nežádoucích vibrací i ve vysokých a závodních rychlostech. Šířka středu lyže 71 mm a 100% Camber dodává lyži při jízdě závodní charakter. Radiusy (182 cm/R20) zajišťují lyži výborné jízdní vlastnosti ve středních a delších obloucích.

 


 

BLIZZARD SRC TI + XCELL12
Doporučená MO cena 21 999 Kč

Charakteristika: Závodní lyže určená pro špičkové lyžaře. Je určená na tvrdší terén. Konstrukce je sendvičová celodřevěná s dvojitým titanovým zesílením. Závodní vázání XCELL12 zajišťuje bezpečnost i ve vysokých a závodních rychlostech. Integrované tlumící prvky v desce vázání zajišťují lyži optimální tlumení nežádoucích vibrací i ve vysokých a závodních rychlostech. Šířka středu lyže 70 mm a 100% Camber dodává lyži při jízdě závodní charakter. Radiusy (165 cm/R13) zajišťují lyži výborné jízdní vlastnosti v kratších a středních obloucích.

 


 

BLIZZARD BRAHMA ADJ + TP11
Doporučená MO cena 20 699 Kč

Charakteristika: Sportovní freeride univerzálka pro ambiciózní výkonnostní lyžaře. Je určená na libovolný terén na sjezdovce. Konstrukce je sendvičová celodřevěná s dvojitým titanovým zesílením. Sportovní vázání TP11 zajišťuje bezpečnost i ve vysokých rychlostech. Šířka středu lyže 88 mm a 4 mm Rocker v přední a zadní části dodává lyži snadnější ovladatelnost i v hlubším neupraveném terénu.BLIZZARD ZERO G 085 + KING PIN 10 + SKIN ZERO G
Doporučená MO cena 15 199 Kč + 12 379 Kč + 4 999 Kč

Charakteristika: Špičková freeride touringová lyže. Freeride touringové lyže mají vlastnost lechkých lyží vhodných pro výšlap, ale zároveň pevné torzní tuhosti pro jízdu dolů. Konstrukce je v torzi zpevněna side-wall boční hranou a karbonových zesílením v celé délce lyže. Rocker v přední a zadní části lyže zajišťuje snadnější ovladatelnost v neupraveném terénu. Lyže váží pouhých 1100 gr. a v kombinaci s vázáním MARKER KING PIN a pásy SKIN ZERO G patří k lídrům v této kategorii.

 


TECNICA MACH 1 110 MV
Doporučená MO cena 9 899 Kč

Charakteristika: Sportovní alpine lyžařské boty s flexí 110 jsou určeny pro ambiciózní výkonnostní lyžaře. Šířka chodidla 100 mm, vnitřní botičku je možné tepelně tvarovat a tím docílit optimálního pohodlí při zachování sportovního charakteru lyžařské boty (více v katalogu produktů a technologiích C.A.S.).

 


 

TECNICA ZERO G GUIDE
Doporučená MO cena 12 379 Kč

Charakteristika: Freeride touringové lyžařské boty s flexí 110 jsou určeny pro lyžaře, kteří chtějí vyzkoušet freeride touring ideálně v kombinaci s lyžemi BLIZZARD ZERO G 085 + KING PIN 10 + SKIN ZERO G. Šířka chodidla 99 mm, vnitřní botičku je možné tepelně tvarovat a tím docílit optimálního pohodlí při zachování sportovního charakteru lyžařské boty (více v katalogu produktů a technologiích C.A.S.).