Úvod Technické specifikace

blizzard Compress 85 ski socks, black/grey

obj.č: 130200
Compress 120 ski socks, black/grey/red Profi ski socks, black/anthracite/blue
Doporučená cena 349Kč
Compress 85 ski socks, black/grey
Barevné varianty
Merino Thermo Schoeller (sprign group)

Model COMPRESS 85 v sobě sdružuje unikátní typ pleteniny na pomezí lyžařské podkolenky a kompresní ponožky. Jde o tzv. celoelastickou konstrukci s postupnou změnou tlaku, která zajišťuje perfektní posazení na noze. Polyamidová a polypropylenová vlákna přinášejí velmi rychlý odvod potu od pokožky. Tento výrobek je určen nejnáročnějším amatérům a profesionálním lyžařům. Ponožku doporučujeme pro její zpevnění a podporu funkce materiálů před prvním nošením vyprat.

Komprese zajišťuje:

  1. Zlepšení proudění krve a zásobování svalů
  2. Podporu svalů a redukci nežádoucích vibrací
  3. Ochranu před poškozením svalových vláken
  4. Rychlejší regeneraci
Polypropylen: Díky vysoké vodoodpudivosti, silné termoizolační schopnosti a nízké hmotnosti je ideální pro výrobu funkčních sportovních oděvů. Zajišťuje rychlý transport vlhkosti a rychlé schnutí při sportovních aktivitách.

Polyester: Vlákno velmi dobře vede vlhkost a rychle schne. Díky své jemnosti dodává výrobkům příjemný a hebký omak, proto se používá do výrobků, které budou v kontaktu s pokožkou po delší dobu.

Polyamid: Jedná se o jemné a odolné mikrovlákno, které zpevňuje strukturu celého úpletu, zajišťuje jeho dlouhodobou trvanlivost a zároveň zachovává příjemný omak.

Technické parametry

materiál
51% polypropylen, 23% polyamid, 22% polyester, 2% elastan, 2% polyuretan
barva
black/grey
rozsah velikostí
35-38 43-46
obj.c.
130200